| კლასები და სემესტრები | I | II | III | IV | V | VI | VII | VIII კ | IX კლ | X | XI კლ | XII კ | აბტ |
| ||||||||||||||||
|
| სემესტრი | I ს | II ს | I ს |
|
|
|
|
| I ს | II ს | I ს | II ს |
| I ს | II | I ს | II ს |
|
| ||||||||||
საგანი |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
1 | ქართული ენა და ლიტერატურა | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 |
| |||||||||||
2 | მათემატიკა | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 |
| |||||||||||
3 | ჭადრაკი | - | - |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
4 | I უცხოური ენა(ინგლისური) | -- | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| |||||||||||
5 | II უცხოური ენა(რუსული) |
|
|
|
|
| 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| |||||||||||
6 | მე და საზოგადოება |
|
|
| 2 | 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
7 | ჩვენი საქართველო./ისტორია. |
|
|
|
|
| 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| |||||||||||
8 | საქართველოს ისტორია |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2 | 2 | 2 |
|
|
|
| |||||||||||
9 | ბუნებისმეტყველება | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
10 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები | – | – | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
11 | სახვ და გამოყენებ ხელოვნება | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
12 | მუსიკა | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
13 | ფიზიკური აღზრდა და სპორტი | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
|
| |||||||||||
14 | ჭადრაკი | 1 | 1 | 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
15 | გეოგრაფია |
|
|
|
|
|
|
| 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|
|
|
| |||||||||||
16 | სამოქალაქო განათ. |
|
|
|
|
|
|
| 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||
17 | მოქალაქეობა |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2 | 2 | 2 |
|
|
|
| |||||||||||
18 | ბიოლოგია |
|
|
|
|
|
|
| 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|
|
|
| |||||||||||
19 | ფიზიკა |
|
|
|
|
|
|
| 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|
|
|
| |||||||||||
20 | ქიმია |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|
|
|
| |||||||||||
21 | samoq Tavd da usaf |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 | - |
|
| |||||||||||
22 | არჩევითი საგნები.სამედიცინო ბიოლოგია და ჯანმრთელობა.გარემო და მდგრადი განვითარება.სახელმწიფო და სამართალი (არჩევითი) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2 | 2 | 2 | 2 | – |
|
| |||||||||||
23 | 1.პროექტი სამოქალაქო განათლებაში/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 | 1 | 1 |
|
|
|
| |||||||||||
24 | 2პროექტი:მუსიკაში–Xკლ. სახვით და გამოყენებით ხელოვნებაშიXIკლ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 | 1 | 1 |
|
|
|
| |||||||||||
| სკოლის სათ. დატვირთვა | 22 | 24 | 25 | 26 | 26 | 28 | 28 | 31 | 31 | 31 | 32 | 32 | 33 | 33 | 32 | 21 | 18 |
|
| |||||||||||
| კლასები | I | II | III | IV | V | VI | VII | VIII | IX | X | XI | XII |
|
|
შპს თამარისი.საათობრივი დატვირთვა.
2022–23 წელი.
1) ქართული, უცხოური ენების და დაწყებითი სწავლების კათედრა.ხ.რუსეიშვილი.
1.ხალვაში ლეილა.უფროსი (ქართ).VIII-5. XII-5.V-5.=15
2.ბარამიძე მაია.უფროსი (ქართ)(მოადგილე)-VI-5,IX-5.X-5= 15
3.ურუშაძე მაგული.უფროსი (ქართ)-VII-5.XI-5 = 10
4.კვაჭაძე თამარი.(ინგლ)- V-3, VI-3 VIII-3/2,IX-2, X-2, XI-2.XII-2.=17/16
5.რუსეიშვილი ხათუნა.უფროსი(ინგლ)- I-0/1,II-2,III-3,IV-3,VII-3. =11/12
6.შერვაშიძე გულიკო.უფროსი (რუს)-V-2.VI-2.VII-2. VIII-2.IX-2. X-2. XI-2.XII-2. =16
7. ხიმშიაშვილი ნარგიზი.(I კლ)– ქართ–7.მათ–5.მუს–2.სპორ–3=17
8. აბუსერიძე ნატალია.უფროსი(IIკლ)–ქართ–7.მათ–5.მუსიკ–2. სპორ–3=17
9 .დევაძე ნათია. (IIIკლ)–ქართ–6.მათ–5.მუსიკ–2. სპორ–3=16
10. ზოიძე ნანული. (IVკლ)–ქართ–6.მათ–5.მუს–2. სპორ–3=16
2) მათემატიკის,ტექნოლოგიების და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებების კათედრა.მ.შავაძე
1.სოფო თავაძე.უფროსი(კომპიუტ.ტექნოლოგ)–II-1,III-1,IV-1,V-2.VI-2.= 7 საათი.
2. მაია თადუმაძე.(მათ)–VI-4,VIII-5.IX-5. =14
3.ლია მჟავია.(მათ).V-5,VII-5.X-5.=15
4.სოლომონიძე ელდარი. უფროსი(მათ)– XI-5. XII-5–10
5.შავაძე მერი––უფროსი(ბიოლ)..IX-2.X-2.XI-2.+სამედ ბიოლ და ჯანმრთ X-2. +ქიმია–VIII-2.XI-3=13
6.ხინთიბიძე ნათელა.უფროსი(ბიოლ)(მოადგილე)–I-2.II-2.III/IV-4.V-3. VI-3.VII-2, VIII-2, + გარემო და მდგრადი განვითარ.XI-2.=20(18)
7.ქარცივაძე ინგა.უფროსი (ქიმია)–IX-2,X-2=4
8.ფუტკარაძე მზია.(ფიზიკა)–VII-2,VIII-2,IX-2,X-2,XI-2=10
3)საზოგადოებრივი მეცნიერებების,ესთეტიკური და სპორტული აღზრდის კათედრა.ი.მახარაძე
1.კერძევაძე ნინო.უფროსი(ისტორია)(მოადგილე)–VI-3.VII-2.VIII-2/3.IX-3..+სამ.განთ.- VII-2 VIII-1,IX-2, X -2+პროექტ X -1.+თავდც–XII-1/0=19/19
2.მახარაძე ინგა.უფროსი (ისტორია).V-2, X-2+2=4,XI-3.XII-2. + მე და საზ.III-2,IV-2.სახელმ და სამართ.XII-2/0 =17/15(15/13)
3.ბერიძე ქეთევანი.(ხელოვნ)– I-2.II-2.III–2.IV-2.V-2.VI-2 VII-2.VIII2/1.IX–1/2= 18
4.ქემხაძე ვლადიმერი.(გეოგრ) VII-2.X-2.XI-2.VIII-2.IX–2,= 10
5. ვაშაკიძე სალომე–უფროსი (მუს)V1-2.VI-2 VII-2.VIII-1/2.IX=2/1/= +PR0EQT.1სთ=10
6.ბოლქვაძე ბიჭიკო.(სპორტი) V1-2.VI-2.VII-2.VIII-2.IX-2,X-2.XI-2/1.XII-2 +საგზ.წეს– XI-1/2=17
სულ 24 მასწ